O nás

Náš Hotel sa nachádza v srdci Komárna, v centre diania malomestského života. Vstupom cez brány lemujúce vchod hotela sa ocitnete v príjemne naladenom átriu, ktoré ponúka širokú paletu služieb všetkým našim hosťom. Elegancia a štýl tohto hotela ihneď bije do očí okoloidúcim návštevníkom.

Banderium hotel nie je atraktívny len svojou polohou, ale hosťom ponúka aj nádherný výhľad, komfortné, štýlové ubytovanie a taktiež veľmi milú obsluhu. Rozprestiera sa na dvoch poschodiach,kde je situovaných 16 dvoj-lôžkových izieb s možnosťou prístelky, z ktorých dve sa nachádza na prízemí pre ľahšiu dosiahnuteľnosť našim hosťom. Niektoré izby tiež zahŕňajú vlastnú terasu s pekným výhľadom na život v átriu. V našej budove sa nachádza reštaurácia Banderium s možnosťou chutného stolovania, na príjemne posedienie pri káve,čaji možno zájsť do kaviarne Banderium Caffe.

Poskytujeme relaxačné možnosti našim hosťom vo wellness centre. V príjemnom prostredí môžete oddychovať v infra a fínskej saune, vírivkovej vani, a ľadovej kadi.
 

Zopár krokov od hotela nájdu naši hostia tie najlepšie bary, biliardové salóny a reštaurácie. Malá, ale doležitá skutočnosť pri niekoľkodňovom prenocovaní v Komárne je, že všetko máte na dosah. Našu lokalitu objímajú najvačšie nákupné a obchodné strediská okolia, ďalej sa v blízkosti týčia obdivuhodné kostoly, športové centrá a turistické atrakcie.

Pre našich cykloturistov máme k dispozícii bezpečný garáž.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10414424499-cyklotoulky/217471292050029/

Život u nás

/